O nás

„Nová verze TrustPort Net Gateway znamená další posun směrem k větší přehlednosti rozhraní, současně zahrnuje významné technologické novinky. Cílem změn bylo usnadnit práci správce sítě a zvýšit účinnost řešení při plnění jeho úkolů.“

IT Systems, časopis o firemních informačních technologiích

About Us

Sídlo společnosti

TrustPort a. s.
Purkyňova 2845/101
612 00 Brno
Czech Republic

Tel.: +420 541 244 471
Fax: +420 541 235 038

E-mail: info(at)trustport.com

IČ: 28277066
DIČ: CZ28277066

Volná místa

Společnost TrustPort v současné době zaměstnává tým několika desítek zkušených profesionálů a odborníků nejen z řad vývojových pracovníků, programátorů, techniků a  produktových specialistů, ale i specialistů z oblasti marketingu a projektového řízení.

Mezi její zákazníky patří společnosti z bankovního sektoru, státní správy či telekomunikací v ČR a mnoha zemích z celého světa. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení v příjemném kolektivu a velmi zajímavou práci.

SW developer - C/C++/Java

Náplň práce:

  • Implementace produktu dle znalostí (C/C++, Java, ...)
  • Testování a návrh nových funkčností
  • Zodpovědnost za návrh a vývoj vlastní komponenty

Požadavky:

  • vzdělání v oblasti IT
  • Zkušenosti ve vývoje SW
  • Velmi dobrá znalost C/C++, JAVA a sítových technologií výhodou
  • Nutná znalost OS Linux nebo BSD
  • Bezkonfliktnost, zodpovědnost
  • Pečlivost a důslednost při řešení úkolů

Vítané znalosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s vývojem sítových nebo bezpečnostních produktů
  • Znalost best practice při vývoji software
  • Schopnost učit se novému

Nabízíme:

  • Volná pracovní doba
  • Možnost realizace části práce jako DP
  • Dobré platové podmínky a ohodnocení podle schopností a pracovního úsilí
  • Zaměstnanecké benefity
  • Motivační složka

Pracoviště:

  • Brno/Purkyňova 101

Termín nástupu:

  • ihned, v případě potřeby individuální dohoda možná

Kontakt:

  • Tel: 777 792 819
  • Email: michal.drozd@aec.cz