Nastavení webového skeneru

Webový skener, který slouží k ochraně před viry při surfování na internetu, lze zapnout/vypnout volbou Zapnout webový antivirus.

Dále lze nastavit zobrazování ikony internetového skeneru na hlavním panelu, pokud doba stahování překročí stanovený počet vteřin. Kliknutím na tuto ikonu můžete zkontrolovat průběh stahování souboru. Je také možné zapnout nebo vypnout zobrazování informační bubliny, která vysvětluje, proč nevidíte žádné informace o stahování souboru ve vašem prohlížeči.

Zatržením volby Vyřadit následující typy obsahu můžete aktivovat seznam tzv. MIME typů, který se zobrazí kliknutím na tlačítko Pokročilé....

V Nastavení blokovaných typů obsahu můžete přidat novou položku kliknutím na tlačítko Přidat.... Zobrazí se nové okno, kde můžete specifikovat typ obsahu a jeho podtyp. Hvězdičková konvence není povolena! Poklepáním na některou položku v seznamu nebo po jejím označení a kliknutí na tlačítko Upravit... můžete editovat příslušný vyjmutý typ obsahu. Kteroukoli položku můžete ze seznamu smazat, pokud ji označíte a kliknete na tlačítko Odstranit.

Související odkazy

Hlavní stránka
Nastavení e-mailových klientů
Mail Antivirus
Mail Antispam
Pokročilé nastavení
Rodičovský zámek


Copyright © 2010, TrustPort, a.s., Všechna práva vyhrazena.