TrustPort eSign PRO Security Object Importer

Stránka: Dokončení průvodce Security Object Importer

Zobrazením této stránky říká Security Object Importer, že již má dostatek informací k dokončení požadované operace. Stisknutím tlačítka Dokončit se provede vlastní import nebo kopírování objektů do cílového úložiště.

Po dokončení operace se uživateli zobrazí zpráva o výsledku operace. Tedy zda byly objekty v pořádku naimportovány nebo zkopírovány a nebo zda se vyskytla chyba. O výsledku operace se ještě vypracovává podrobná zpráva. Tuto zprávu je možné si zobrazit kliknutím na tlačítko Ano na okně se zprávou o výsledku operace. Tlačítko Ne ukončí modul Security Object Importer a podrobná zpráva nebude zobrazena.

Na dialogovém okně s podrobným popisem výsledku operace se zobrazuje seznam všech importovaných nebo kopírovaných objektů a zda byl objekt úspěšně naimportován a nebo zda nastala chyba při importu objektu. Pokud nastala při importování objektu chyba, pak je zobrazena informace proč nemohl být objekt naimportován nebo nakopírován do cílového úložiště. Po stisknutí tlačítka Zavřít se uzavře dialogové okno a modul Security Objekt Importer je ukončen.

Předchozí stránka

Související odkazy

Hlavní stránka
Security Object Importer


Copyright © 2010, TrustPort, a.s., Všechna práva vyhrazena.