Výběr vzhledu

TrustPort eSign PRO podporuje možnost změnit vzhled svých aplikací. Standardně jsou v instalaci dodávané dva vzhledy: TrustPort a TrustPort Metal. Pokud uživatel nechce měnit vzhled produktů TrustPort, potom je k dispozici položka Implicitní motiv, která nastavuje zobrazení vzhledu aplikace podle aktuálního nastavení operačního systému Windows.

Další vzhledy je možné stáhnout z http://www.wincustomize.com. Použití jednotlivých vzhledů z těchto stránek je řízeno právy a podmínkami autorů jednotlivých vzhledů, ale ve většině případů je jejich použití pro domácí uživatele zdarma. Stáhnutý soubor je potřeba přidat do seznamu používaných vzhledů stisknutím tlačítka Importovat a vybráním souboru se vzhledem na disku. Po potvrzení tohoto dialogu dojde k rozbalení souborů na disk. Poznámka: Zadaný soubor vzhledu již není nadále používán a je možné jej smazat nebo přesunout bez ovlivnění funkčnosti.

Jestliže Vám některý ze stáhnutých nebo výchozích vzhledů nevyhovuje, je možné jej jednoduše odstranit stisknutím tlačítka Odstranit. Upozornění! Po odstranění vzhledu ze seznamu budou odstraněny i všechny jeho soubory na disku.

Pomocí tlačítka Náhled zobrazíte dialog, ze kterého je možné si udělat jednoduše představu, jak bude aplikovaný vzhled vypadat.

Stisknutím tlačítka Použít dojde k okamžitému aplikování vzhledu na všechny produkty TrustPort.

Související odkazy

Hlavní stránka


Copyright © 2010, TrustPort, a.s., Všechna práva vyhrazena.